ISIS (ISIL / IS) IŞİD İslam Devleti Daesh – Güney Amerika’da Kolombiya ile Yerli Latin Hispanik Müslümanlarıyla Latin Amerika’nın El Kaide İstilası ve Orta Amerika’daki Meksika Müslümanları Güney Meksika ve Guatemala, Kuzey Üçgeni, Avrupa

ISIS (ISIL / IS) IŞİD  İslam Devleti Daesh – Güney Amerika’da Kolombiya ile Yerli Latin Hispanik Müslümanlarıyla Latin Amerika’nın El Kaide İstilası ve Orta Amerika’daki Meksika Müslümanları Güney Meksika ve Guatemala, Kuzey Üçgeni, Avrupa

b-zbbim-exu

Turk

Ama şimdiye kadar yapabileceği ISIS en iyi atış değil.

ISIS olası bir yer olmayacak:
Maya Orta Amerika, Latin Amerika’da (Yeni Dünya)

060515i

Meksika’da bir Maya Çoğunluğu olacak ve daima Müslüman Çoğunluk olacak

Niye ya?

İslam kurulursa, Latin Amerika’yı terörize eder ve 5 ila 20 yıl içinde Amerika’da en kötü kabusa dönüşür.

Map_of_Central_America1

Orta Amerika, baskı altına giren, fakir, sarhoş olan ve marjinalize edilen Maya kavimleri ile doludur. Orta Amerika’da Mayaları İslam’a dönüştürmek için birçok Müslüman misyonerlik yapılıyor. Özellikle Tzotzil, Chol, Tzeltal ve San Cristobal de Casas’daki diğer kabilelerin Mayaları ve Chiapas, Meksika ve Guatemala’daki Chamula. Bu, 1994’te Chiapas Mayan Zapatista İsyanı sırasında başlatılmıştır. O zamandan beri, Chiapas’da yalnızca 1000 yükselen birçok Maya Müslüman dönüşümü vardır. Maya Müslümanları çoğunluk ilan edince, Chiapas Güney Meksika’da Zapatista İsyanından daha büyük bir Maya Müslüman Cihad isyanı yaşayacak. Bu barış antlaşmaları olmayacak ve artık uzlaşma sağlayacak, ancak sadece Aztekler’in başlarını kesmeyecek. Cesetler var, binalar yanıyor ve Müslüman Shahada bayrağı Chiapas’ın başkenti Tuxtla Gutierez’de uçacak. Meksika hükümeti Chiapas’ın kontrolünü kaybedecek. Chiapas’daki Maya Müslümanları Yucatan yarımadasını ve Tabasco’yu istila edecekler. Şeriat kanunları, MILF, MNLF BIFF ve Ebu Sayyaf tarafından Mindanao’nun Moro Güney Filipinler’de olduğu gibi Maya Güney Meksika’nın anayasası haline gelecektir.

south-america-islam

Orta Amerika’da bir Maya İslam Hilafeti kurmak için Chiapas stratejik alanı. BT, göçmen / kaçakçı rota, Pan-Amerikan Yolu, Teksas, Amerika Birleşik Devletleri veya ABD’den Kuzey’e, güneyde Santiago, Şili’ye uzanan bir yolu denetler. ABD’ye bağlı göçmenlerin Orta Amerika’daki trenlerini taşıyan demiryolu var. Pasifik Okyanusu limanları ve limanları Filipinler, Malezya, Endonezya ve Pakistan’dan Müslüman göçmenleri alacak. Chiapas Mayaları, Filistinlilerle dayanışmayı ve İsrail’e ve Yahudilere karşı nefret ifade ettiler. Limanlar, Pasifik Okyanusu sahilindeki Panama Kanalı gemilerine karşı bir korsan kampanya yürütmek için kullanılacak. Dağ ormanları arazisi, on yıllar boyu Müslüman ayaklanmalar, tüneller, bunkerler, köle pazarları, kaçakçıların depoları ve işe yerleştirme merkezleri için iyi bir yerdir. Fakat bu hilafet, Guatemala, Belize, El Salvador, Honduras ve Nikaragua’ya genişleyerek 28 Orta Müslüman kabile ve 8 milyon nüfusu ve tüm Maya topraklarını Orta Amerika’da İslam’a bağlayabilir. Guatemala, Yucatan ve Belize’nin Maya Müslümanları tarafından ilhak edilmesi, Müslümanların Libya, Kuzey Afrika ve Ortadoğu’dan Irak ve Suriye gibi Güney Meksika’ya yerleşmesi ve Amerika’ya girmesi, korsanlık kampanyaları Taciz gemileri ve Meksika Körfezi, Karayipler ve Atlantik Okyanusu’ndaki petrol kuyuları. Chiapas ve Yucatan fidye hotspot’ları için bir kaçırma olabilir.

Chiapas’ın Maya Müslümanları Güney Meksika, Guatemala ve tüm Maya Orta Amerika’sı ve binlerce kişi tarafından İslam’a döndüler

Birçok Müslüman Guatemala ve Güney Meksika gibi Iraklılar, Süryaniler ve Araplar gibi Orta Amerika’ya göç edecek. Birçok Maya ve diğer yerli kabileleri binlerce milyonla İslam’a dönüşecek. Ortadoğu ve bütün Müslüman Dünyasından gelen birçok Müslüman Göçmen, Mayalar kabileleri ile evlilikleşecek. Maya İKT (İslam İşbirliği Örgütü) ve Arap Birliği tarafından bir Müslüman ve arazisini Müslüman bir ülke olarak tanıyor olacak. Chiapas’ın Maya Müslümanları şimdi Arapça, Türkçe, Endonezyaca ve Fransız-Fas’ta yazılmış web siteleri aracılığıyla Müslümanlar tarafından tanıtılıyor; Şimdi El Cezire, Endonezya Medyası, BES ve Arap Ağları tarafından ziyaret ediliyor. Mayalar, yerel ekonomilerini yeniden canlandırmak için tarım ürünlerini Müslüman Ülkelere HALAL ürünü olarak satacak ve ihraç edecekler. Göçmenler Mayaları Savaş Taktikleri ve Silahlar konusunda öğretecekler. Mayalar, Kris / Keris, Zanzibar, Scimatar ve diğer Arap bıçakları gibi kılıçları nasıl dövüp dövüştüğünü öğrenecekler ve yeni Maya Kimliğinin bir parçası haline gelecekler. Kuran’ı Arap dilinden Maya dillerine çeviriyorlar, bu yüzden daha fazla Maya daha uzun yıllar İslam’ı benimseyebilir.

Guatemala, ISIS gibi İslam ve Müslüman grupların ikramiyesidir, çünkü Maya kalp bölgesi budur. Maya İslam Hilafeti ilan edildikten sonra başkent Guatemala’da olacak. Kechi, Ixil ve diğer Guatemala Maya kabilelerinden milyonlarca birçok Mayan var. 30 yıllık Guatemala İç Savaşı ve 300.000 kişinin kaybı soykırımı yaşıyorlar. Bu soykırım, Mayalar Müslüman olursa asla gerçekleşmeyecek; çünkü birçok Müslüman düşmanlarına karşı yardım ve savunmalarına gelecekler. Ülkenin Pasifik ve Atlanti’ye erişimi var

Guatemala, ISIS gibi İslam ve Müslüman grupların ikramiyesidir, çünkü Maya kalp bölgesi budur. Maya İslam Hilafeti ilan edildikten sonra başkent Guatemala’da olacak. Kechi, Ixil ve diğer Guatemala Maya kabilelerinden milyonlarca birçok Mayan var. 30 yıllık Guatemala İç Savaşı ve 300.000 kişinin kaybı soykırımı yaşıyorlar. Bu soykırım, Mayalar Müslüman olursa asla gerçekleşmeyecek; çünkü birçok Müslüman düşmanlarına karşı yardım ve savunmalarına gelecekler. Ülke dağ ormanlarının ve kaçakçılık / korsan üslerinin bulunduğu Pasifik ve Atlantik okyanuslarına erişebiliyor. Guatemala Şehrine bir Shahada bayrağı yerleştirecekler, Maya Orta Amerika’nın her tarafına yayacaklar ve Müslüman grupların Boko Haram ve diğerlerini beğendiği gibi Irak’taki ISIS İslam Devleti ve Suriye’deki Ebu Bark el Bağdadi’ye bağlılık sözü verilecek. Bağdat’ı, Krallar, Cetveller, Liderler, Halifeler, Sultanlar, Emirler ve İmparatorlara eşdeğer olan eski Maya unvanını “AJAW” olarak nitelendirecekler. Maya Müslümanları, Meksika ile olan Bogota Kolombiya ve ABD’nin Amerika güney sınırına yürüyecek. Ayrıca Guatemala ve Honduras’ın Maya Kabilesi, 2014’te Guatemala’nın dışındaki Lev Tahor Yahudileri Grubu gibi muazzam bir Anti-Semitizm ve Yolu Boşanmış Yahudileri boşa çıkardı. Guatemala’da 1200 Filistinli Müslüman var. Tüm Meksika’da Müslüman Mayanlarla Hıristiyan Aztekler arasında net bir ayrım ve basmakalıp olacaktır.

Güney Filipinler’de yaşananlar Güney Meksika’da da olacak: ISLAM

Maya Müslümanları, Pena Nieto, Trump, Chapo Guzman, Yahudi, Aztek ve Kuffar gibi düşmanlarını öldürmek ve kafa tutmak için modern tam çelik “MACUAHUITL” (eski küt ahşap kulüb / kılıç ile testere benzeri jilet bıçakları / obsidien kılıçları) kullanacaklar / Kaffir (gayrimüslimler) İslami Maya ISIS propaganda videolarında. Güney Meksika ve Orta Amerika’nın İspanyol istilası sırasında 2 kez vurularak çok keskin ve güçlü antik bir silah. Kafesli düşmanlarını “CENOTES” e (eski su çukuru) bastıracaklar. Göğsünü açarlar ve düşmanlarının kalbini kaparlar. Ve diğer Barbar Antik Maya uygulamalarını kullanın. Maya Müslümanları, şimdi Orta Doğu’da büyük bir Yahudi ve gayri-Müslümanlara karşı bir soykırım başlatacak.

2012 yılının Maya kehanet takvimi Maya’nın ISLAM’a kütle dönüşümü.

Bu yüzden Mayalar: İslam’ı kabul edin ve şimdi Küresel İslami Cihad Savaşı’na katılın!
Maya Müslüman kehanetleri şunlar:
1) Amerika, her gün ABD / Meksika sınırındaki Maya Müslümanlarından terör saldırıları yaşayacaktır.
2) Cancun, kadın seks köleleri, özellikle de Avrupa Beyaz Kadınları için bir pazar haline gelecektir
3) Panama Kanalı tamamen yıkıma uğrayacak, Amerika 2 okyanusta felce uğrayacak, ABD birliklerinin Orta Doğu, Asya ve Avrupa’dan çekilecek. Panama yıkımı ve ABD çekilmesinden sonra Avrupa’ya karşı Müslüman terör saldırılarının 100 kat artması.
4) Bogota, Meksika kenti ve ABD ve Latin Amerika’daki diğer şehirler kan havuzu haline gelecektir.
5) Miras alanları kurbanlarının cesetlerine gömülecek.
5) Mara Salvatrucha (MS 13) üyelerinin, 18. sokak çetesinin dönüştürülmesi; Los Zetas, Medellin, Cali ve Sinaloa gibi uyuşturucu kartelleri; EZLN, FARC, FMNL, ELN, AUC ve Sadanistas gibi asiler; Ve diğer yerli yerli grupları İslam’a götürmek ve ISIS küresel Cihad’a katılmak ya da onlar, değiştirme ya da tutumlu kalmayı reddetmeleri halinde Başıboş bırakılmalıdır.

6) ISIS, yerel yerli / yerli kabileleri İslamileştirir ve Latin Amerika’da 8 diğer İslami Halifelik inşa edecektir: A) Doğu Küba’da (Guantanamo) Porto Riko ve Tainos’un Caribbean’ları ile, B) Üç sınır bölgesi (Brezilya, Arjantin ve Paraguay D) Amazon Bölgelerinin Amazon Ormanı, E) Incas’ın And Dağları (Quechuas ve Aymaras) ve Meclisleri, Guaranis’in C) Büyük Kolombiya’nın (Kolombiya, Güney Panama, Ekvator ve Venezüella) kuzey kıyılarında , F) Arawaks’ın FG, Guyana ve Surinam Guyanaları G) Tehuelches Patagonya (Arjantin ve Şili) ve H) Falkland Adaları (Malvinas).
Latin Amerika’daki ek İslam Devletleri
7) Büyük Göller ve Michigan eyaletindeki St Lawrence nehri (Dearborn), Minnesota, Alaska’da düz Bering ve Mississippi Nehri bölgesi Tennessee’de Birleşik Devletlerde Müslüman gücün yükselişi.
8) Hollywood kadın ünlüleri seks kölesi haline gelecek
9) Karayipler, Atlantik ve Pasifik’teki korsanlığın canlandırılması
10) Orta Amerika ve Güney Amerika, Latin Amerika’da sürpriz bir Müslüman Cihad saldırısı sonrasında en büyük ve en kanlı İç Savaşa gidecek.
11) Kuzeydeki Hıristiyan Aztekler ile Güney’in Müslüman Mayanları arasında bir Meksika İç Savaşı olacak.
12) Avrupa, Müslüman göçmenler nedeniyle İç Savaş’a gidecek, Asya Çin’de savaşa devam edecek veya diğer ülkeler ilk hamle yapacak. ve benzeri.
13) 3. Dünya Savaşı gelecek.
14) WikiLeaks ve Snowden kaçırmak daha güçlü olacak
15) Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’daki Yerli Amerikalılar ve Yerli Amerikan Kabileleri, İslam’a dönüşecek ve Sitting Bull and Crazy Horse’dan daha büyük bir Amerika isyanı sürdüreceklerdir.

Chiapas Tanrıları: Meksika Müslümanları Zapatistaların Gölgelerinde

Meksika’da Allah’a Dua Etmek: İslam, Chiapas’ta Bir Başarı Kazanıyor – SPIEGEL ONLINE
Isyancı Meksikalı devlet Chiapas’taki yeni dini İslam

Hatırlayın ve PS: Dünyadaki Müslümanlar fikirlerimi yapacak ve İslam’ın Dünyayı Hakimleştirmesini istemeleri halinde onları gerçekleştirecekler. Sadece izle ve bekle.
Latin Amerika ve Kuzey Amerika’daki İslami Yerli Halkların veya Müslüman Amerikalıların bir kısmı, Dil ve DNA’ya göre Türk Halkıyla alakalı olduklarından, Orta Asya, Orta Doğu, Himalayalar, Kafkaslar, Türkiye ve Kuzey Afrika’ya göç etmeli ve yerleşmelidir. Müslümanlarla da evlenirler. Amaç, İslamlaşmış Amerinalılar tarafından işgal edildiği için Yezidiler, Kürtler, Keldaniler, Başkurşılar, Hindular, Sihler, Ermeniler, Avrupalılar, Süryaniler ve Asuriler’in Müslüman Alanlara geri dönmelerini önlemek.

Filipinler’deki İslam, 1380’de başladı. İspanyol Domuzlar, 1521’den beri Mindanao Güney Filipinlerin Filipinli Moro Müslümanlarıyla savaşıyor. Hatta Amerikalılar, Filipinliler ve Japonlar onlara kayıptı. Çinliler bile daha fazla baş ağrısı ister.

Sinaloa ve Los Zetas Uyuşturucu Kartel gibi Meksika İlaç Kartelleri bile Güney Meksika’nın Geleceği Maya Cihadçı Savaşçıları’na karşı hiçbir savunmaya sahip değildir.
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İsviçreli Tacikistan Savunma Örgütü Nurat Nazarov’u Latin Amerika İslam Tarihi hakkında dinleyin; İslam 1178’de Latin Amerika’ya gelirken, Latin Amerika ve Karayipler de dahil olmak üzere Amerika Yerli Halkları Columbus’tan önce MÜSLÜMAN’tır.

china islam mapIslam PhilippinesMap_of_Russia_-_Sakhalin_Oblast_edited_(2008-03).svgjapssisunni vs shia europeDOKANGdokaystock-vector-vector-map-of-state-bavaria-with-coat-of-arms-and-location-on-germany-map-199782245global shia allianceglobal sunni alliance1usaalaska49canada20170516_secessiondepositphotos_51019497-stock-illustration-map-of-brittany-francestock-vector-canary-islands-simple-administrative-map-with-flag-388000981sicily_flag_trinacria_sticker-rd71bc6273caf45b5ad131b6899d34078_v9waf_8byvr_540normandie-basse-stateMap-of-Basque-Country-with-Basque-flagkarte-1-770indexcornwall_cornish_mapsChatwinVchannelnewzz377f97808b1ced537d88e5a796dd03ed0b4a8920a2bea84b9b0f3d9cfe1e01ac_41266065_taiwan_aborigines_416DQiQ0MKX4AAAx2Xmain-qimg-48395eb73bf631ad122119b0aba8d8a2Separatismo_e_independentismo_en_México09qudsamlat27colombiamappanamericanhwytribalphilippinestraditionalrangeMindoro-Map-looloocarinphilmapindex1fa3b8d41e43081c986b5afdcbc2be60_f1460tumblr_nb51ia7OPl1tvk5dro1_1280fghfinalmapmap-nicaragua-canal-624tierradfpanama-canaltehuantepec3cf2da7875d661c65039fe958ddc1a4f--central-america-north-america2000px-Map_of_Ainu_in_Hokkaido.svgokinawa-mapdfgdfg4b73e86cb6dc8daec66442fa62ed73d9--kuril-islands-geographycanadagfaaa12aeasterIndigenousSiberiakwazulu_map_1maxresdefaultfsfg0f59f5d339f5c788645a2f1c3e588239romani_population_average_estimate

LocationSapmi
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe
untitled
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe
uae-70499
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe
south-america-islam
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe

sdfsdfsamipeople111

screen-shot-2015-11-27-at-9-15-35-am
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe

saph10northern-trianglenorthern_triangle_729-300x169

map_of_central_america1
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe
inuit
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe
indigenous_brazil
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe
indigenas_ingles
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe
img_1769-2
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe

img_1767-2

img_1733-2
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe

imagesfz12duqn

ggg
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe
gdd
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe

fss

dfga
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe
arab-world-political-map-also-called-nation-consists-twenty-two-arabic-speaking-countries-league-all-nations-75844656
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe

abo_demo2013_fig3_1370438318860_eng307868be00000578-3412030-image-a-74_1453473784869

060515i
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe

23423

554
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe

454a432a247a1a5a

3a
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe
_49044278_europe_roma_popn.gif
ISIS Islamic State (ISIL/IS) Daesh and Al Qaeda in the Indigenous Peoples of Latin America, North America and Europe
Advertisements

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s